Letvice za palubo iz tika
Teakove letvice:
AKCIJA
FEQ kvaliteta 12x60x900-1600mm, omejena količina na zalogi po izredni ceni. Redna cena 125eur/m2, zdaj znižano na
75eur/m2*
*cena velja za naročila nad 5m2
Radial ekstra kvaliteta: 7,3x62x930-2750mm, zaradi razprodaje zaloge znižan iz 135 eur/m2 na
79 eur/m2. Na zalogi
samo 20m2.
Za naročila in vse informacije, smo vam na voljo na telefonski številki 041/574-054 (Peter) ali na e-naslovu peter@abc-net.si
RADIAL (QUATER SAWN)
To so tikove letvice, pri katerih letnice na lesu potekajo vzporedno oziroma največ do kota 45°. Taka struktura kljubuje ekstremnim vremenski pogojem (Morje, sonce, sol). Radialno strukturo dobimo s posebnim načinom rezanja hlodovine, kar povzroča slabši izkoristek lesa in večje stroške obdelave, zato ima tako pripravljen les najvišjo ceno.
Teakove letvice za palubo plovil so običajno radialne ali polradialne strukture, da kljubujejo ekstremnim vremenskim pogojem (morje, sol, sonce). Dimenzije so lahko standardne:
- 8x40mm; radial, ekstra klasa, brez utora
- 8x130mm: radial, ekstra klasa, brez utora
FEQ (FIRST EUROPEAN QUALITY)
Tikove letvice z oznako FEQ so različne mešane strukture: radialna, tangenciarna in kombinacija teh dveh. Tako strukturo tikovih letvic dobimo, ko pripravimo les po napadu (sawn fall). Letvice so brez napak (grče, razpoke), vendar zaradi mešane strukture, boljšega izkoristka pri obdelavi in nižjih stroškov obdelave, cenejše od radialnega reza.
- 8x45mm; FEQ (first european quality), mešana struktura lesa, z/brez utora
- 12x60mm; FEQ (first european quality), mešana struktura lesa, z utorom
ali po naročilu če je naročilo nad 6m2.
Za naročila in vse informacije, smo vam na voljo na telefonski številki 041/574-054 (Peter) ali na e-naslovu peter@abc-net.si
Copyright © 2021, ABC NET d.o.o.